“Binas” d.d. Bugojno

  • Rad na određeno vrijeme
  • Bugojno

Na osnovu člana 107. Statuta, člana 5. i člana 7. Pravilnika o radu, Odluke o potrebi zapošljavanja novih radnika, broj: 06K- 725/24 od 26.09.2024. godine, v.d. direktor privrednog društva “Binas” d.d. Bugojno objavljuje i  raspisuje:

ODLUKU

O PONIŠTENJU DIJELA JAVNOG KONKURSA

Poništava se dio javnog konkursa broj : 06K-387/24 od 21.06.2024. god. za prijem u radni odnos u društvu „Binas“ d.d. Bugojno na određeno vrijeme od 6 mjeseci na radno mjesto br. 14. Bravar-mašinbravar objavljen dana 26.06.2024.godine., u dnevnom listi i Zavodu za zapošljavanje Bugojno, i dio javnog konkursa broj :06K-550/24 od 25.07.2024.god., radno mjesto broj 9. Hemijski analitičar na određeno vrijeme od 6 mjeseci objavljen dana 27.07.2024.godine., u dnevnom listu i Zavodu za zapošljavanje Bugojno.

JAVNI KONKURS

za popunu radnih mjesta

I

  1. Operater na CNC mašinama, 7 izvršilaca na određeno vrijeme od 6 mjeseci;
  2. Pirotehničar-pripravnik, 11 izvršilaca na određeno vrijeme od 6 mjeseci;

II

  1. Radno mjesto: Operater na CNC mašinama

Opis poslova:Poslovi na specijalnim CNC mašinama.

Potrebni uslovi: stručna sprema – IV stepen. Poželjno radno iskustvo na navedenim poslovima.

  1. Radno mjesto Pirotehničar-pripravnik

Opis poslova: Poslovi laboracije namjenskih proizvoda, radi na složenim poslovima laboracije podsklopova, sklopova i završne laboracije po stručnom uputstvu za rad i izvodu TP

Posebni uslovi: stručna sprema- IV stepen.

III

Uz prijavu na konkurs potrebno je dostaviti slijedeće dokumente:

– ovjerenu kopiju diplome o stečenoj stručnoj spremi;

– dokaz o radnom iskustvu za tražena radna mjesta;

– uvjerenje o državljanstvu;

U prijavi obavezno naznačiti adresu i broj kontakt telefona.

Kandidati svoje prijave trebaju dostaviti preporučeno poštom ili lično na adresu: “Binas” d.d. Bugojno, Armije BiH 171, Bugojno, sa naznakom “prijava na konkurs – ne otvaraj”.

Konkurs ostaje otvoren osam dana od dana objavljivanja.

Nepotpune, neblagovremene i neuredne prijave, prijave kandidata koji ne ispunjavaju uslove ovog oglasa, kao i kopije tražene dokumentacije koje nisu ovjerene neće se uzeti u razmatranje.

O rezultatima konkursa kandidati će biti pismeno obavješteni.

Ljekarsko uvjerenje kao dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za obavljenje poslova, Uvjerenje o nekažnjavanju i Uvjerenje o nevođenju krivičnog postupka su u obavezi dostaviti samo oni kandidati koji budu primljeni u radni odnos na osnovu ovog konkursa.

v.d. direktor Društva

Dr.sc.Abaz Manđuka