Zavod za zdravstveno osiguranje SBK/KSB

  • Rad na određeno vrijeme
  • Novi Travnik

Broj:01-1-30-3- 250/21

Novi Travnik,13.10.2021 .godine

Na temelju člana 20a.  Zakona o radu FBiH(„Službene novine FBiH“broj:26/16 i 89/18), člana 3.Uredbe o postupku prijema u radni odnos u javnom sektoru u SBK/KSB(„Službene novine SBK/KSB“broj:7/19) ,člana  26. Statuta Zavoda za zdravstveno osiguranje KSB/SBK  i člana 5. Pravilnika o radu, v.d. ravnatelj  Zavoda uz suglasnost v.d.zamjenika direktora Zavoda ,  donosi Odluku kojom raspisuje

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos radnika

na  određeno vrijeme

    Naziv radnog mjesta:

1. Stručni suradnik za analitičko-planske poslove- 1 (jedan) izvršitelj

          Opis poslova:

  • prati i primjenjuje propise vezane za izradu i izvršenje planskih dokumenata Zavoda
  • priprema i izrađuje dokumente Okvirnog budžeta Zavoda
  • izrađuje sve dokumente neophodne za izradu Financijskog plana Zavoda
  • izrađuje Financijski plan Zavoda
  • radi na izradi i potrebnim izmjenama Odluke o izvršenju Financijskog plana Zavoda
  • po potrebi izrađuje  izmjene i dopune Financijskog plana Zavoda
  • priprema  i izrađuje kvartalne i godišnje  financijsko izvješće Zavoda
  • sudjeluje u izradi Plana javnih nabava Zavoda
  • prati realizaciju i provođenje Plana javnih nabava Zavoda
  • izrađuje informacije, izvješća i analize iz mjerodavnosti Službe za financijsko-računovodstvene poslove
  • vodi zakonom propisane evidencije iz oblasti analitičko-planskih poslova
  • izrađuje dodatna izvješća i analize sukladno sa ukazanom potrebom
  • izrađuje izvješća o radu Službe za financijsko-računovodstvene poslove
  • sudjeluje u pripremi i izradi Programa rada Zavoda i Izvješća o radu Zavoda
  • sudjeluje u izradi uputstava ,pravilnika i drugih provedbenih akata iz djelokruga rada Zavoda
  • sudjeluje u izradi odluka za Upravno vijeće Zavoda , a koje su vezane za donošenje i realizaciju Financijskog plana i izvješća o izvršenju Financijskog plana Zavoda
  • prati i provodi važeće propise vezano za financijsko –računovodstveno poslovanje Zavoda
  • odgovoran je za čuvanje i arhiviranje planskih i izvještajnih dokumenata Službe za financijsko-računovodstvene poslove
  • predlaže mjere za unapređenje kvaliteta usluga zdravstvene zaštite
  • sudjeluje u pripremi i izradi Ugovora sa zdravstvenim ustanovama o pružanju zdravstvene zaštite
  • obavlja i druge poslove po nalogu šefa službe i direktora Zavoda

Potrebni uvjeti za radno mjesto:

  • VII.stupanj stručne spreme, diplomirani ekonomist  odn. visoko obrazovanje prvog ciklusa Bolonjskog sustava studiranja koji se vrednuje sa 240 ECTS bodova ili drugog ili trećeg ciklusa Bolonjskog sustava studiranja ekonomske struke
  • dvije godine radnog iskustva u struci

Prednost u zapošljavanju imaju kandidati koji ostvaruju prava sukladno Zakonu o dopunskim pravima branitelja , Zakonu o pravima branitelja i članova njihovih obitelji, Zakonu o pravima razvojačenih branitelja i članova njihovih obitelji , uz obvezu pozivanja na poseban zakon.Svoju prednost prilikom zapošljavanja ovi kandidati dokazuju odgovarajućim dokumentima izdanim od strane mjerodavne institucije.

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme a najduže do 1 godine.

Probni rad može trajati od jednog do najduže šest mjeseci.

Mjesto obavljanja rada je Zavod za zdravstveno osiguranje SBK/KSB-Novi Travnik, a radno vrijeme traje od 08.00 do 16.00 sati.

Prijave se podnose u roku od 15 dana od dana  objave natječaja.

Kontakt osobe zadužene za davanje dodatnih obavještenja  su Niko Šušnja i Safet Alispahić.

Prijave sa potrebnom dokumentacijom dostaviti neposredno u prostorije Zavoda za zdravstveno osiguranje u Novom Travniku ili poslati putem pošte na adresu: Zavod za zdravstveno osiguranje Kantona Središnja Bosna/Srednjobosanskog Kantona Novi Travnik ,Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja,   Ul. Kralja Tvrtka broj 18 Novi Travnik, s naznakom „NE OTVARATI – PRIJAVA NA JAVNI NATJEČAJ“.

Uz potpisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti(originali ili ovjerena fotokopija ,da nije starija od 6 mjeseci od dana izdavanja od strane mjerodavnog tijela): rodni list, uvjerenje o državljanstvu BiH, dokaz o završenoj stručnoj spremi, dokaz o radnom iskustvu  u struci te kratak životopis.

Samo izabrani kandidat će biti  obvezan  u određenom roku dostaviti liječničko uvjerenje kao dokaz da njegovo zdravstveno stanje i psihofizičke sposobnosti odgovaraju uvjetima radnog mjesta.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.

Kandidati čije su prijave potpune i blagovremene dužni su pristupiti pismenom ispitu i intervjuu o čijem terminu održavanja će biti naknadno obaviješteni telefonskim putem ili putem web stranice Zavoda za zdravstveno osiguranje KSB/SBK Novi Travnik.

 VD  RAVNATELJ

                       Dragan Solomun mr.ph.

                                VD ZAMJENIK  DIREKTORA

                                   Salem Hodžić dipl. ecc.

To apply for this job please visit -.